Designové stavby

Naše společnost má za sebou ve spolupráci s architektonickou kanceláří Ing. Arch. Michala Kristena realizaci několika designových staveb.

Tyto stavby byly postaveny z moderních materiálů nejvyšší kvality s maximálním důrazem na detail. Na těchto designových stavbách realizovaly jednotlivé speciální subdodavatelské stavební práce ti nejlepší odborníci s letitými zkušenostmi v oboru. Veškeré práce byly provedeny dle nejvyšších nároků na detail a design. Vše vždy v součinnosti s architektem a objednatelem.

Dokážeme navrhnout a profesionálně realizovat práce s nestandardními materiály počínaje kamenným obkladem, skleněnou mozaikou, designovými betonovými schodišti, velko-formátovým obkladem a dlažbou, sklem a dřevem. Vhodně zakomponujeme do Vaší stavby interiérový nebo venkovní bazén, designové saunu a zajistíme sadové úpravy exteriéru stavby. Samozřejmostí jsou dodávky veškerých technologií dle nejmodernějších trendů a to vždy tak, aby vznikl na závěr funkční celek, který bude každý den těšit svého uživatele.

V případě Vašeho zájmu jsme schopni naším individuálním přístupem řešit Vaše požadavky od prvotní konzultace, až po samotnou konečnou realizaci.